Site İstatistiği

Bugün 2
Dün 211
Bu Hafta 888
Geçen Hafta 1356
Bu Ay 3917
Geçen Ay 6960
Tamamı 55962

Online : 18
IP Adresiniz: 54.81.178.153
Şimdi : 18-10-2017 00:00

Güncel Döviz Kuru

Yönetici Girişi


Şifrenizi mı unuttunuz?
Kullanıcı adınızı mı unuttunuz?


15 TEMMUZ  DEMOKRASİ ŞEHİTLERİMİZİ  

 

RAHMET VE MİNNETLE  ANIYORUZ


 


GÜBREDE KDV NİN KALDIRILMASI, DOĞRUYA ATILAN ÖNEMLİ BİR ADIM OLACAKTIR

Geçimini tarımsal üretimle sürdüren ve tüm çiftçilerimizi ilgilendirip, bitkisel üretimin en temel girdisi olan gübre konusu; hükümetlerin çiftçilere yönelik tarım politikalarında hep ilk sıralarda yer almıştır.  Zira gıda sektörüne hammaddeyi tarım sektörü temin eder. Gübre de tarımsal üretim için en önemli materyaldir.

Dünyada üretim tarımla başlamıştır. Zira tarım insan ve hayvan beslenmesinin ana kaynağıdır.    Tarım sektörü; her ülkede kendi ekonomik yapısına özgü bir politika ile desteklenmektedir. Amaç, sürdürülebilir bir tarım sektörünün oluşturulmasıdır.

Devamını oku...
 
BOŞUNA UYKUSUZ KALANLAR
Dünyanın birçok ülkesini bisikletiyle dolaşarak, anılarını da bir kitapta toplayan yazarla tanışıp imzalı bir kitabını almıştım. Yazar Trabzonlu olup, Karadeniz şivesini oldukça akıcı bir üslupla kullanan hoş sohbet bir kişiydi. Gezdiği ülkelerle ilgili ilginç izlenimler edinmiş, bu izlenimlerini benimle de paylaşmıştı.  
Kitabına;    ‘’ Mahalle Sakinleri Kendi Mahallelerine Sahip Olmazlarsa Bekçiler Boşuna Uykusuz Kalırlar ‘’  ibaresini yazarak başlamıştı.
Devamını oku...
 
« BaşlangıçÖnceki12345678910SonrakiSon »

Sayfa 6 / 18

MMC Internet Hizmetleri

Joomla extensions by Siteground Hosting